STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0 Telegram channel photo

STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0

@confession2pointt0Public Channel

Selamat meluah ❤️ https://forms.gle/oosrHkQNfU3f6imi6

3.2k

Last views

2.5k (2,517 subscribers)
Anggota
—
Rating
10
Total Posts
Oct 15, 2026, 6:11 AM
Diperbarui
Apr 8, 2026
Created
Stats

Anda melihat konten dalam bahasa Indonesia. Untuk melihat konten dalam bahasa lain, ubah bahasa situs web.

Channel Information

Channel Information
Channel NameSTUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0
Username@confession2pointt0
CategoryKeamanan Siber
LanguageIndonesia
CountryIndonesia
Anggota2,517
Channel TypePublic Channel
Created8 Apr 2026
Last Updated15 Okt 2026 • 7 hari yang lalu
StatusActive

Peringkat

Peringkat Global
#338334-879
Peringkat Bahasa
#1797-2
Peringkat Kategori
#897-3

Pertumbuhan Pelanggan

Total: 2.5K30 Days growth: -441.7%
09/1609/2109/2610/0110/0610/1110/15
Pertumbuhan Pelanggan - 30 Days
DateSubscribers
16:09:20262,561
17:09:20262,550
18:09:20262,550
19:09:20262,550
20:09:20262,550
21:09:20262,550
22:09:20262,550
23:09:20262,550
24:09:20262,550
25:09:20262,550
26:09:20262,550
27:09:20262,550
28:09:20262,550
29:09:20262,550
30:09:20262,550
01:10:20262,550
02:10:20262,550
03:10:20262,550
04:10:20262,550
05:10:20262,550
06:10:20262,550
07:10:20262,550
08:10:20262,550
09:10:20262,550
10:10:20262,550
11:10:20262,550
12:10:20262,550
13:10:20262,550
14:10:20262,550
15:10:20262,517
Pertumbuhan Pelanggan - Weekly
DateSubscribers
Week of 06:04:20262,718
Week of 13:04:20262,718
Week of 20:04:20262,718
Week of 27:04:20262,686
Week of 04:05:20262,686
Week of 11:05:20262,655
Week of 18:05:20262,655
Week of 25:05:20262,655
Week of 01:06:20262,655
Week of 08:06:20262,643
Week of 15:06:20262,643
Week of 22:06:20262,643
Week of 29:06:20262,621
Week of 06:07:20262,621
Week of 13:07:20262,621
Week of 20:07:20262,621
Week of 27:07:20262,621
Week of 03:08:20262,581
Week of 10:08:20262,581
Week of 17:08:20262,575
Week of 24:08:20262,570
Week of 31:08:20262,570
Week of 07:09:20262,561
Week of 14:09:20262,550
Week of 21:09:20262,550
Week of 28:09:20262,550
Week of 05:10:20262,550
Week of 12:10:20262,517
Pertumbuhan Pelanggan - Monthly
DateSubscribers
April 20262,686
May 20262,655
June 20262,643
July 20262,621
August 20262,570
September 20262,550
October 20262,517
Pertumbuhan Pelanggan - Yearly
DateSubscribers
20262,517

Postingan Terbaru

Anon:
JOM SERTAI SEKRETARIAT RUKUN NEGARA (SRN)!

Assalamualaikum dan salam sejahtera serta salam UiTM dihatiku ,

Dengan segala hormatnya, saya *Siti Nurhazwani binti Jaafar**(lebih mesra dipanggil Ann) ingin memperkenalkan diri sebagai Presiden baru Sekretariat Rukun Negara (SRN)*. Kelab ini merupakan sebuah persatuan yang menawarkan pelbagai peluang menarik khusus untuk semua mahasiswa UiTM.

Kenapa Anda Harus Menyertai SRN?
➡️ Kelab ini tidak berada di bawah kursus kokurikulum, jadi tiada keperluan untuk menghadiri kelas seperti subjek akademik.
➡️ SRN dibimbing oleh penasihat kami, Puan Nurul Nisha, seorang pensyarah berpengalaman yang telah menerima pelbagai anugerah atas dedikasi dan kepakarannya.
➡️ Melalui SRN, anda berpeluang mempelajari kemahiran baharu, menguruskan program, dan membina kerjasama dalam kalangan ahli.

Aktiviti & Keistimewaan SRN
✨ Salah satu agenda utama SRN adalah membawa ahli kelab ke Indonesia pada November 2025 sebagai sebahagian daripada program khas.
✨ Dalam tempoh persediaan, kita akan bersama-sama:
✔️ Menganjurkan pelbagai aktiviti seperti pesta jualan untuk mengumpul dana tambahan.
✔️ Menetapkan sasaran bersama bagi memastikan program ini berjaya dilaksanakan.
✔️ Belajar cara menguruskan program secara efektif dan teratur.

Siapakah yang Kami Cari?
Kami mengalu-alukan mahasiswa yang:
✅ Boleh mematuhi arahan dengan baik.
✅ Rajin, berdedikasi, dan komited dalam setiap aktiviti.
✅ Bersedia untuk bekerjasama sebagai sebuah pasukan.

Satu Langkah, Seribu Peluang
“Rajinlah berusaha, kerana peluang ke Indonesia ada dalam genggaman anda!”

Kami menjemput semua mahasiswa UiTM untuk menjadi sebahagian daripada SRN. Sertailah kami untuk membina pengalaman baharu, membentuk kerjasama erat, dan bersama-sama menghidupkan nama SRN di kalangan komuniti kampus.

Sebarang pertanyaan atau pendaftaran, sila hubungi saya (Ann) - 0135493549 . *
Pautan link group
https://chat.whatsapp.com/JSfj9xVVI61Cdron41PGQF

*Jom bersama-sama menjayakan visi dan misi SRN!**
5,080000
Anon:
hello ada tak anyone nak wardah crystal bright activating night cream? ada dua rm 60 je & beauty of joseon sunscreen rm 25. boleh nego. comment kat bawah nanti i will pm you
3,070000
Anon:
Bilik sewa utk wanita
Bilik fully furnished
Sewa rm160/pax katil single bilik sharing..tidak termasuk bil
Depo rm160+50 api air
Kelengkapan asas tersedia sprt mesin basuh, dapur, peti sejuk, katil,locker,kerusi meja makan

Lokasi Tmn Wira Mas

Kemasukkan Feb 2025

Berdekatan dgn surau,kedai makan,7eleven,Stesen Petronas , Mr DIY, ATM dll.

sesuai untuk pelajar uitm rembau, KKTM Masjid Tanah
sila hubungi
01112886800 (aini)
3,910000
Anon:
Terpaling ada jawatan. Tapi buat kerja hauk. Semua nak kena suapp, at least Tanya la. Takde adab langsung, sebab apa? Sebab rasa dia ada jawatan kan. Sebab tu la boleh sesuka hati nak buat apa je yang dia nak. Kita ni orang biasa biasa je, apa la sangat suara kita ni untuk didengari kan. Pape pun, just nak cakap, I don't care who you are, jawatan apa sekali pun, I don't even care, but please show your manners, you ada jawatan, and of course people will expect you are someone yang ada attitude. Tapi ni tak,dah la ada jawatan, pastu orang yang beruniform pulak tu, tapi common sense of adab takkan tak ada kan. Ifykyk la eh, penat nak simpan, because I geram je tengok attitude you tu. Hopefully tak ada la yang back up member ke apa kan, cause in this confession people are free to talk. Who are you nak sekat kan. So please eh, semak tgk korang back up benda yang Salah ni. Nak cakap sikit takleh, sentuh sikit takleh. Cuba ubah je silap tu, kan mudah.
2,9900022
Anon:
Bilik sewa utk wanita
Bilik fully furnished
Sewa rm160/pax katil single bilik sharing..tidak termasuk bil
Depo rm160+50 api air
Kelengkapan asas tersedia sprt mesin basuh, dapur, peti sejuk, katil,locker,kerusi meja makan

Lokasi Tmn Wira Mas

Kemasukkan Feb 2025

Berdekatan dgn surau,kedai makan,7eleven,Stesen Petronas , Mr DIY, ATM dll.

sesuai untuk pelajar uitm rembau, KKTM Masjid Tanah
sila hubungi
01112886800 (aini)
2,670000
Anon:
Musim² staycation ni, terbeli banyak pula arang. ada sesiapa nak arang untuk buat barbeque dan sebagainya? Pm !!!

01133031134
2,500000
Anon:
benak apa sape yang complain pasal ice batu ni, menyusahkan hidup org kau tahu tak. org lain nk minum air tumblr ada ice pastu kau complain. gila bende klw rasa tk suka ice batu tu tkyh la beli bodoh. org lain nk beli mmg minum ais dlm tumblr. dasar menyusahkan .
2,5600025
Anon:
hai saya nak tnya knp merit saya mcm reset balik walaupun haritu dah byk and what do i need to do concerning this? And now bila i nak login system said my password or id is wrong eventho im sure it's 💯 correct
2,580000

Showing 10 of 10 posts

Peringkat

Diperlukan Masuk

Frequently Asked Questions

Channel Telegram STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0 tentang apa?+

STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0 (@confession2pointt0) adalah channel Telegram di kategori Keamanan Siber di tgdio. Lihat ranking, rating, ulasan, dan postingan terbaru sebelum berlangganan. Saat ini sekitar 2.517 subscriber di tgdio.

Bagaimana bergabung dengan STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0 (@confession2pointt0)?+

Buka profil di tgdio, lalu Join / Open in Telegram untuk berlangganan @confession2pointt0 gratis.

Apakah STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0 channel Keamanan Siber yang bagus?+

Di tgdio Anda bisa cek rating, ulasan, ranking, dan postingan STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0 sebelum bergabung. Saat ini sekitar 2.517 subscriber di tgdio. Bandingkan dengan channel Keamanan Siber serupa.

Di mana melihat statistik dan postingan STUDENT CONFESSION GHOMBAU 2.0?+

Di tgdio, buka halaman @confession2pointt0 untuk statistik, ranking, rating, dan postingan.